Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Poznele mele xD

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Deedhy~Ice

Deedhy~Ice


Mesaje : 164
Data de inscriere : 08/02/2010

Poznele mele xD Empty
MesajSubiect: Poznele mele xD   Poznele mele xD Icon_minitimeSam Feb 27, 2010 6:18 pm

Acum vreo 3 ani imi amintesc ca eram la scoala in ultima zii si o colega tot se dadea la un coleg.Vorbeam cu Alexandra[o colega] despre fata aia si atunci imi vine ideea sa ma duc in baie cu un pix si sa scriu ceva in genu'il iubesc pe Radu~by Cristina' si ma duc eu frumusel in baie si ce sa vezi,ma apuca treaba treburilor. Deci trebuie sa ma baag intr`o cabinaaa sa imi fac treabaa..si dupa ce fac ies si ma spal pe maini apoi scriu pe usa unei bai 'Il iubesc pe radu' dar faza cea mai haioasa este ca atunci cand scriu 'by cristina' ea intra in baie si ghici ce? Ea vroia sa scrie 'Ana il iubeste pe Dragos in secret' Alex moare de ras eo raman cv in genu' flirt stiu ca ma iubesti si stii k nu e vb de tine bitch' si ea ramane cv in genu'credeam ca eu aveam ideea asta'. Dupaia a vazut o profa si a vazut ce scria pe usa si s`a dus peste tot la toate cristinele si pe toti cei cu numele radu. Nici pana acum n`a gasit vinovatu`... ha ha ha
Sus In jos
Setsuna-sama
Admin
Setsuna-sama


Mesaje : 389
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28
Localizare : in the Hell

Poznele mele xD Empty
MesajSubiect: Re: Poznele mele xD   Poznele mele xD Icon_minitimeSam Feb 27, 2010 7:59 pm

ha
Ce thare e.
AVeti aceleasi ganduri, cel putin....in aceasta privinta

Cum? Nici acum nu si-a dat seama cine este? Sau ai inventat tu?
Oricum ar fi, este tare de tot faza.

Am ras...de mi-au dat lacrimile....sincer acum.
MAI VREAU POZNE!!!
Sus In jos
https://joy-star.forumgratuit.ro
Deedhy~Ice

Deedhy~Ice


Mesaje : 164
Data de inscriere : 08/02/2010

Poznele mele xD Empty
MesajSubiect: Re: Poznele mele xD   Poznele mele xD Icon_minitimeSam Feb 27, 2010 8:14 pm

Adica cel putin asa cred ca nici acum nu stie pt ca acea cristina plecase din clasa si eu nu mai scriam asa XD bine k era usa veche si s`a schimbat si acum nu mai e #:-s salvata de usa=))))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Poznele mele xD Empty
MesajSubiect: Re: Poznele mele xD   Poznele mele xD Icon_minitime

Sus In jos
 
Poznele mele xD
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Zone :: Pozne-
Mergi direct la: