Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 My fanart>.<

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Yori-chan

Yori-chan


Mesaje : 66
Data de inscriere : 12/02/2010

My fanart>.< Empty
MesajSubiect: My fanart>.<   My fanart>.< Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 11:14 pm

Deci aceasta este primul meu desen in photoshop infara de contur acela l-am facut in Paint(va rog nu faceti infart cand vedetii imaginea>.< stiu ca nu a iesit bine si nici nu spun ca a iesit bine prectic cum sa spun dupa parerea mea a iesit groaznica >.<)
Accept orice critici si parerii si sfaturii
Spoiler:
Iar acum Kaname si Yuki(puteti spune ca sunt fan disperat Vampire Knight si Hiiro no Kakera deorece este adevarat)
Spoiler:
Sus In jos
Setsuna-sama
Admin
Setsuna-sama


Mesaje : 389
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28
Localizare : in the Hell

My fanart>.< Empty
MesajSubiect: Re: My fanart>.<   My fanart>.< Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 11:17 pm

Nu este deloc groaznic, deoarece este absolut minunat!
Esti mult mai talentate decat mine very sad
De ce???
Un singuri nu-mi place, n-are umbre, in rest .... n-am ce comenta!
Sus In jos
https://joy-star.forumgratuit.ro
Yori-chan

Yori-chan


Mesaje : 66
Data de inscriere : 12/02/2010

My fanart>.< Empty
MesajSubiect: Re: My fanart>.<   My fanart>.< Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 11:37 pm

Da mai talentata pe naiba vin eu incepatoare in photoshop si postez niste desene facute numa asa si fara umbre(ceea ce ar fii trebuit sa am cu siguranta dar lenea ma omoara)
Dupa parerea mea si tu esti talenatata la desen si altii poate ca mult mai talentatii ca si mine sau poate chiar tu esti mai talentata decat mine deorece exersand vei reusii
Si multumesc pentru comment inseamna mult pentru mine deorece vreau sa devin mai buna
Sus In jos
Continut sponsorizat





My fanart>.< Empty
MesajSubiect: Re: My fanart>.<   My fanart>.< Icon_minitime

Sus In jos
 
My fanart>.<
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fan Zone :: FanArt-
Mergi direct la: