Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Shugo Chara

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Setsuna-sama
Admin
Setsuna-sama


Mesaje : 389
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28
Localizare : in the Hell

Shugo Chara Empty
MesajSubiect: Shugo Chara   Shugo Chara Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 2:08 pm

Fiecare copil are ascuns in suflet un "ou", nevazut la inceput, un ou ce reprezinta personalitatea pe care si-o doreste. Hinamori Amu, membra a grupului numit Gardieni, protejeaza aceste oua pentru a nu deveni x-oua, pline de resentimente si ura. Pentru a reusi, Amu are nevoie de ajutorul celor 3 Shugo Chara: Ran, Miki si Sue. Insa va reusi sa-si duca misiunea pana la bun sfarsit si sa opreasca organizatia Easter de-a pune mana pe Embrion, oul ce indeplineste visele posesorului?
Sus In jos
https://joy-star.forumgratuit.ro
TeeChan

TeeChan


Mesaje : 19
Data de inscriere : 21/02/2010

Shugo Chara Empty
MesajSubiect: Re: Shugo Chara   Shugo Chara Icon_minitimeSam Feb 27, 2010 11:33 am

Ah,am ajuns şi p'aci <3 soo~ prima dată mi s-a părut puerilă chestia cu oul si toate alea da' am vrut să văd ce se întâmplă cu the blue dark hair guy aka Ikuto...ce mă face pe mine sa mă uit la anime -.- anyway a început să-mi placă tot mai mult anime-ul şi l-am terminat din păcate şi manga la fel,da cert e că mi-au plăcut..mai ales cu scenele în care Ikuto o mai lua peste picior pe Amu-chan şi ea se roşea :] iar la sfârşit credeam ca o săruta pe buze şi nu pe obraz da' am crezut degeaba..asa ost'ul mi-a plăcut mai ales melodiile cântate de Buono <3.Anime-ul merită văzut şi chiar îl recomand celor cărora le plac anime-urile romance cu tentă comică.
Sus In jos
 
Shugo Chara
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: Shugo Chara-
Mergi direct la: