Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O incercare nereusita :((

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
manu

manu


Mesaje : 42
Data de inscriere : 24/02/2010
Varsta : 32
Localizare : Akatsuki grup

O incercare nereusita :(( Empty
MesajSubiect: O incercare nereusita :((   O incercare nereusita :(( Icon_minitimeMier Mai 26, 2010 5:07 pm

Am venit si eu cu ceva Gfx si nu prea ma pricep la asta, asa ca va las pe voi sa va hotarati, daca sunt sau nu frumoase :D

Frati Salvatore
Miresele lui Dracula
Frati Uchiha
Inamici pana la moarte
Sakura-chan
Sasuke vs. Naruto
Team 7

Le-am pus asa, fiindca unele poze sunt mari si vor deforma pagina :D
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum.htm
Setsuna-sama
Admin
Setsuna-sama


Mesaje : 389
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28
Localizare : in the Hell

O incercare nereusita :(( Empty
MesajSubiect: Re: O incercare nereusita :((   O incercare nereusita :(( Icon_minitimeMier Iun 02, 2010 10:04 pm

aha....bine gandit senpai
poi....eu una nu ma pricep la asa ceva...dar pot spune ca il ador pe sasuke Kakoii
si o urasc pe SAKURAAAA...
dar a rog...trecand peste asta....mie mi-au placut...
Sus In jos
https://joy-star.forumgratuit.ro
Anemmi

Anemmi


Mesaje : 73
Data de inscriere : 13/02/2010

O incercare nereusita :(( Empty
MesajSubiect: Re: O incercare nereusita :((   O incercare nereusita :(( Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 10:46 am

Pai s avedem xD
Pff... mi se pare ca toate arata cam la fel, dar ehh... ce fraier
Oricum, deobicei gfx se refera la seturi, semnaturi si avatare xD dar banuiesc ca marimile folosite de tine, fac ca imaginile sa para mai clare asa :-j
Cel de'al doilea imi place foarte mult... desi cred ca ar trebuii sa te bagi in chestiile cu font'urile folosite si la culori sa se asorteze putin xD
Cel cu "Enemy forever" arata foarte bine, cred ca'l ador cel mai mult...
Sfaturi:
-nu te teme sa folosesti fonturi diferite sau mai incarcate, cele mai subtiri arata si merg bine la orice gfx.
-din nou, nu te tema :]] sa'ti imprastii putin textul, nu'l pune mereu numai intr-un colt sau asa...si din nou, incearca sa folosesti o culoare ce se potriveste si cu imaginea, ar arata mult mai bine.
-incerca sa combini si de una singura diferite personaje si altele, gfx'urile cat de cat se fac din propia inspiratie, folosind diferite brush'uri sau background'uri, alegandu'le dupa cum doresti, nu pastrand aceeasi imagine si doar adaugand cateva efecte :-?

Oricum... pentru inceput ele arata destul de bine, mult mai bine decat imi amintesc de primele mele incercari prin programele de modificat poze xD
Succes in continuare :]
Sus In jos
Continut sponsorizat





O incercare nereusita :(( Empty
MesajSubiect: Re: O incercare nereusita :((   O incercare nereusita :(( Icon_minitime

Sus In jos
 
O incercare nereusita :((
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fan Zone :: Gfx-
Mergi direct la: