Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sugesti...

In jos 
+7
Anemmi
Tsunade
Jessica
Cristal Dragon
Ella
Plastic Feelings
Setsuna-sama
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Deedhy~Ice

Deedhy~Ice


Mesaje : 164
Data de inscriere : 08/02/2010

Sugesti... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti...   Sugesti... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 23, 2010 3:38 pm

Heey:3 Nush de ce am ajuns aici...dar sugestia mea ar fii tampita dar fie o spun.
Sa fie la concursuri..un fel..de..o.O Concurs cu amvuri cu RPC. Adica: Mai multe persoane fac un video de mai putin de 15 secunde cu rpc lor sau al mai multor rpc. Apoi se pun pe YT(youtube) si se pune linkul in concurs. Cel mai ingenios cu o 'imaginatie bogata'`n asta castiga. Premiile..>.< Le pune Itachi-chan=)) stiu imi place sa zic Itachi-chan<3. Asa. Deci=3 e doar o sugestie. Plus ca puteti folosi orice Program pentru a face videoul. =3 Sau..OwO...
Eu sau cnv care se pricepe la programe(>..< eu le invat pt momzila) sa faca un fel de...video (cu mii de efecte>:33) <33 pentru forum. Facut in engleza pentru a atrage mai multi oameni si daca e acest forum sa fie si in lb. Engleza..adica..unele 'topicuri' sa fie destinate celor care nu inteleg limba noastra materna,ci inteleg mai bine engleza.=3.

Eh#:-s. Acestea au fost sugestiile mele:3.
~Ceaos.
Sus In jos
Setsuna-sama
Admin
Setsuna-sama


Mesaje : 389
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28
Localizare : in the Hell

Sugesti... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti...   Sugesti... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 24, 2010 8:41 pm

Foarte buna ideea
dar exista o mica problema....Nu multi stiu sa faca un video....
si....super ideea de castigator...
dar.....e mica problemuta.... ...
sigur...o sa schimb numele acestora..in engleza...dar asta nu inseamna ca trebe sa scriem tot in englea nup?
ca daca da....eu ma sup...
si...dc numai itachi?
ai uitat ca si eu mai exist?
bn...cam atat....
astept si parerea lui "itachi-chan" angry
Sus In jos
https://joy-star.forumgratuit.ro
Deedhy~Ice

Deedhy~Ice


Mesaje : 164
Data de inscriere : 08/02/2010

Sugesti... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti...   Sugesti... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 26, 2010 5:25 pm

xD Si tu setsu` dar nu ai zis ca esti pe sleep si`l lasi mai mult pe ita-chan?:))
Oricum eu am uitat tot despre a face un vid=)) i`ar am sensei la amv=)))
Sus In jos
Itachi
Admin
Itachi


Mesaje : 152
Data de inscriere : 12/02/2010
Varsta : 26
Localizare : Satul ascuns intre frunze KONOHA

Sugesti... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti...   Sugesti... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 26, 2010 10:51 pm

salut..am venit pe aici sa vad sugestiile....
da cum a zis si setsu nu cred ca toata lumea stie sa faca un video...de exemplu yo habar n-am...
dar daca am avea pe cineva sa ne invete aici pe forum si sa deschidem un nou topic de genul "lectii pentru video" ar fii ok...
nu imi place cum suna itachi-chan (zici ca-s bebe)
deci cine stie sa faca un video sa ma contacteze pe mess ca sa il "angajez" pentru asta
bye Bye Bye
Sus In jos
Setsuna-sama
Admin
Setsuna-sama


Mesaje : 389
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28
Localizare : in the Hell

Sugesti... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti...   Sugesti... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 02, 2010 10:01 pm

Deedhy-chan....cand am zis eu ca-s pe "sleep"? what???
Nu cred caam is asa ceva...
Si de acnd itachi se ocupa mai mult?
Sus In jos
https://joy-star.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Sugesti... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti...   Sugesti... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Sugesti...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Welcome :: Sugesti-
Mergi direct la: