Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Top 5 prieteni

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Setsuna-sama
Admin
Setsuna-sama


Mesaje : 389
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28
Localizare : in the Hell

Top 5 prieteni Empty
MesajSubiect: Top 5 prieteni   Top 5 prieteni Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 8:09 pm

Avand in vedere ca acest sub-forum nu are subiecte...uite ca pun eu acum.
Trebuie sa puneti care sunt cei mai buni 5 prieteni!Puteti pune top 5 fete si top 5 baieti!
incep eu ca sa va arat un model:

Top 5 fete:
1) Catalina as Rin [ma inteleg foarte bine cu ea, vorbim despre orice]
2) Dyddy [colega de clasa, pe care o cunosc de 7 ani....], Alex [ pe care o cunosc de la gradinita] and Onutza, and Georgy
3) snt cu siguranta: Denny-chan [primu meu sys],Iru-chan, Arisa, Kimi, Yamino,
Deedhy, Kiari, Suigintou, Ayame....si lista continua....
4) Il cam bate vantu pe locu 4
5) e liber...nici unul

Top 5 baieti:
1) Alex as Gaara [care ma face sa rad tot timpul, chiar si atunci cand sunt trista sau suparata]
2) Ita [celalt admin al forumului]
3) Andy [chiar daca e emo, ma inteleg bine cu el]

si cam atat....pe parcurs vor mai aparea...da pana atunci astept


Ultima editare efectuata de catre Setsuna-sama in Lun Mar 01, 2010 8:25 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://joy-star.forumgratuit.ro
Cookie

Cookie


Mesaje : 102
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 27
Localizare : Romania, Buzau

Top 5 prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 prieteni   Top 5 prieteni Icon_minitimeLun Feb 22, 2010 9:40 pm

1.Setsuna-chan cu care ma înțeleg grozav
2.Apoi Dyddy colega mea din clasa
3.Toți cei de pe forum
4.Alte 5 colege din clasa
5.......pai el este cam dezbrăcat sau gol zambet Bye Bye Bye Bye
Sus In jos
http://Onutza-Pink2009.hi5.com
Deedhy~Ice

Deedhy~Ice


Mesaje : 164
Data de inscriere : 08/02/2010

Top 5 prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 prieteni   Top 5 prieteni Icon_minitimeMar Feb 23, 2010 9:18 pm

top 5 bff girls
1. Setsuna-chan<3
2.Arisa<3
3. yuuki<3
4.kimino:x
5.curca beata<3



top 5 boys:>
1. ita:x
2. el..[XD]
3. al 2-lea ita:-? care n`am mai auzit nimic de el:-s si mie k s`a sup p mn si mi`a dat ign-„-;;;;;
4. nii-saaaaaaaaaaaaaan[ză best idiot i ever saw in my life<3; mereu ma face sa ma simt bn desi e un prost:x care vrea sa moara si deaia`i nebun da`i nebunu meu pe care cum am zis il iubesc:x]
siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
5.mariooooo[colegu meu d cls:D; e bun si el XD ma ajuta la farmville dp fb:D]
Sus In jos
Anemmi

Anemmi


Mesaje : 73
Data de inscriere : 13/02/2010

Top 5 prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 prieteni   Top 5 prieteni Icon_minitimeMar Feb 23, 2010 9:32 pm

Top 5 Bff girls :]

1. Li... o zuza`h de pe net xD
2. Maya... alta`h una zuza`h la bucata :]]
3. Angel... alta`h zuza`h... simpatica si amuzanta xD
4. Geany... colega mea de banca... uhh actrita clasei =D
5. Axutza.. fosta colega de banca, cu care si acum ma impac minunat ;x


Top 5 guys bff xD


1. Cheliutza xD... se stie el :]] coleg d ebanca din clasa a V =]]
2. Rusu... (nu americanu :]]) un colet, zuz si alah O_O||
3. Fratimi'o =D` d`oah... unu nebun O.o
4. Fou-Kun ;x emoist de'a 8 ma inteleg bine cu el xD
5. Domnul P :]] se stie el, nu'i nevoie sa dau nume sincer pentru el... e un mister si pentru el insusi =]]


D`oah... ar mai fii la baieti vreo 2-3 :]] dar ehh top 5 xD
Sus In jos
TeeChan

TeeChan


Mesaje : 19
Data de inscriere : 21/02/2010

Top 5 prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 prieteni   Top 5 prieteni Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 9:47 pm

Ehm..să văd:
~Fete:
-Yume-chan ah,o iubesc pe fata asta :3 lumea
ne confundă pe mess,bine ne asemănăm chiar mult :3 şi abea aştept să o văd la vară:333 and she's only mine,got it?
-Elena sau Yula..aşa am botezat-o, e un fel de mamă şi babă :]] are o faţă când urcă scările de n-am cum să mă abţin să nu o tachinez puţin :]] iar la franceză....cât o iubesc pe ea! şi nu profit :3
-Morph o altă colegă şi pretenă bună :3 la nebunii mă are complice şi de la spate ne confundă lumea mai nou -.-
-Ehm Flori..d'oh cu fata asta am avut mult de furcă anul trecut :] şi eu şi toată clasa,din diferite motive xDD
-Maria...nebuna mea <33 deşi încă nu a intrat la liceu şi o aştept, ţinem legătura :3
~Băieţi:
Ryuukin :3 sau Virgil unu' din cei 2 colegi ah,romacier înnăscut :]] face nişte poezii demente în limba noastră, este dement logic,tibetan :] şi un
aliat pe măsură.
Răzvan alias Răzzie şi el e talentat,la istorie mai ales..cât îl iubeşte lumea atunci :] şi este un raper înnăscut...
Alex...tipul ăsta reuşeşte să mă calce pe nervi de cele mai multe ori şi eu sunt o persoană mai răbdătoare,da' el îmi cumpără bobo,mă şi şantajează cu ele chiar şi vine cu je la maga..plus că uneori face nişte feţe de te apucă râsul :]] şi nu scap vreo ocazie să-l tachinez măcar aşa un pic...
Andy..d'oh am început să mai vorbim din an în paşte la propriu şi la figurat :]da' tot suntem bro and sys...şi nu-l las deloc :]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Top 5 prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 prieteni   Top 5 prieteni Icon_minitime

Sus In jos
 
Top 5 prieteni
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: About: :: Friends-
Mergi direct la: