Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Informatii-Mici pareri

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Anemmi

Anemmi


Mesaje : 73
Data de inscriere : 13/02/2010

Informatii-Mici pareri Empty
MesajSubiect: Informatii-Mici pareri   Informatii-Mici pareri Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 9:41 pm

---Info---

Într-o zi un explorator, doctorul Matsugeer, a găsit un ou în peştera de pe Insula Îngerilor. Oul a clocit şi dintr-o dată s-a născut Kyoro-Chan. Aceasta este prima zi în care Kyoro-Chan şi dr.Matsugeer s-au întâlnit şi după aceea ei călătoresc împreună prin toată lumea. După câţiva ani, pe drumul înapoi spre Insula Îngerilor, o furtună mare loveşte barca celor doi şi se pierd unul de celălalt. Cumva Kyoro-Chan ajunge pe pământul unde s-a născut. Din această zi înainte, Kyoro-Chan îşi începe viaţa şi aventurile pe Insula Îngerilor.



____________________________________



---Parerea mea---


Oi avea eu 14 ani... dar ador animeul chiar si acum ;x
"Kyoro-chan, Kyoro-chan, Kyoro-Kyoro-Kyoro-Kyoro-Kyoro-chan !" ;x uhh... melodiile de inceput si sfarsit sunt asa dragute...
Mai ales ending'ul ;x sau opening'ul 1 ador sa fac miscarile impreuna cu el si melodia xD
E simpatica pasarea aia. xD
Intr-adevar, e pentru copii mai mici, dar nu e jalnic. :/

Din cate stiu, e comercial... e mascota unei firme de ciocolata sau ceva asemanator lol!


Sus In jos
Deedhy~Ice

Deedhy~Ice


Mesaje : 164
Data de inscriere : 08/02/2010

Informatii-Mici pareri Empty
MesajSubiect: Re: Informatii-Mici pareri   Informatii-Mici pareri Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 10:18 pm

e genial kyoro<3 mereu l`am indragit >w< e asa un scumpic<3
>w< de la 10 ani il ador<333 adica mai bn zis de cand l`am vaz prima oara flirt
love
Sus In jos
Setsuna-sama
Admin
Setsuna-sama


Mesaje : 389
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28
Localizare : in the Hell

Informatii-Mici pareri Empty
MesajSubiect: Re: Informatii-Mici pareri   Informatii-Mici pareri Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 10:59 pm

Ei bine....si eu ador Kyoro Chan Kakoii
Imi place foarte mult de cel mai bun prieten a lui, sau eu [niciodata n-am stiut ce era], ala albastru
Si....Deadhy.....cat ai scris nuuuuu
Ai grija ca s-ar putea sa ajungi cu ele la urgente
Sus In jos
https://joy-star.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Informatii-Mici pareri Empty
MesajSubiect: Re: Informatii-Mici pareri   Informatii-Mici pareri Icon_minitime

Sus In jos
 
Informatii-Mici pareri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» InuYasha (informatii)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: Kyoro Chan-
Mergi direct la: