Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancuri cu animale

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Itachi
Admin
Itachi


Mesaje : 152
Data de inscriere : 12/02/2010
Varsta : 26
Localizare : Satul ascuns intre frunze KONOHA

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 10:48 pm

Ei bine aici vom tine o colectie cu bancuri despre animale
Scrieti cat mai multe si amuzante
o sa ma infosrmez si yo deocamdata nu stiu prea multe asa ca va las pe voi sa scrieti
vreau sa facem forumu asta cat mai bun
Bravo
Sus In jos
Anemmi

Anemmi


Mesaje : 73
Data de inscriere : 13/02/2010

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 10:56 pm

Cica odata un carutas mergea pe un drum...
- Diiieee!!
La un moment dat vede un crocodil venind spre el:
Crocodilul: - Buna ziua carutasule. Ce mai faci?
Carutasul: - Doamne fereste... N-am mai vazut crocodil vorbitor.
Da calul: - Nici eu.


Cam sec dupa mine xD


Soricelul vede lilieci:
- Uite, mama, ingerasi!


Culmea :]]
Sus In jos
Itachi
Admin
Itachi


Mesaje : 152
Data de inscriere : 12/02/2010
Varsta : 26
Localizare : Satul ascuns intre frunze KONOHA

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 11:12 pm

Intr-o zii un taran isi ia cainele si pleaca la plimbare.Mergand ei taranu vrea sa mearga mai repede si incepe sa loveasca pe saracul calut de nu mai stia la un moment dat se enerveaza calu si spune:
-Ba boule nu mai da in mine ca iti bag o copita de te vad in Palestina!!
Taranu speriat isi ia cainele si pleaca lasa cainele jos si aleagrga alearga pana la un copac mare la care cainele:
-Ba,ce m-am speriat cand a vorbit calu!!
ha
Sus In jos
Cookie

Cookie


Mesaje : 102
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 27
Localizare : Romania, Buzau

Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale Icon_minitimeLun Mar 15, 2010 11:39 am

am un banc foarte thare.....
incepe cam asa:
....O baba ave un caine pe nume "Bagadanc".....intr-o zi un hot a spart casa babei...s-a dus la ea sa o violeze si sa ii fure bani si ce mai avea ea pe acolo...baba era speriata....violatorul s-a dus si si-a incepput treaba si baba tipa: -Bagadanc,Bagadanc!

Ghiciti la cine striga Bosoroaga?!
ha



Mai am unul:
Un batranel avea un papagal care invata anumite cuvinte foarte repede....intr-o zi mosul s-a suparat foarte tare pe baba lui si de nervi a inceput sa se descarce povestindu-i papagalului
-Of ce baba proasta si curva mai am...da-o draqului de schilodenie si sa se duca in mormant mai repede...
Papagalul auzi tot si invata doar cuvintele obscene....Baba veni de afara si se aseza pe canapea langa papagal.
- baba proasta.zise papagalul rapi
-ce ai zis ma???!!!!spuse foarte suparata
-curva....zise iar pasarea fara nici o vina
Baba orgolioasa lua biata fiinta de gat iesi afara, o puse pe taietor si o decapita.
Ea stiind cine a fost de vina pt cuvinte, lua toporul si se duse in camara unde statea mosul si il decapita si pe el.
Ziua urmatoare, la stiri a fost data sub numele de: Baba criminala....
sper ca v-a placut Bye Bye
Sus In jos
http://Onutza-Pink2009.hi5.com
Continut sponsorizat





Bancuri cu animale Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu animale   Bancuri cu animale Icon_minitime

Sus In jos
 
Bancuri cu animale
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Zone :: Bancuri-
Mergi direct la: