Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancuri cu chelneri

In jos 
AutorMesaj
Itachi
Admin
Itachi


Mesaje : 152
Data de inscriere : 12/02/2010
Varsta : 26
Localizare : Satul ascuns intre frunze KONOHA

Bancuri cu chelneri Empty
MesajSubiect: Bancuri cu chelneri   Bancuri cu chelneri Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 11:08 pm

Ei bine si aici vom tine o colectie de bancuri numai ca de data asta vor fii cu chelneri
De data asta o sa scriu si yo cv in el ptr ca am ceva in minte cu chelneri
Sper sa va placa si sa radeti cum am ras yo prima data cand le-am citit:


1)-Ospatar,am gasit un fir de par negru intr-o chiftea
-Ne cerem scuze,domnule,dar bucatarul nostru este ciung si cum nu are o mana,ruleaza chiftelele pe piept ha

2)-Ospatar,ce-mi recomanzi azi?
-Friptura flambata la tava,fasole frecata flambata,clatite flambate si inghetata flambata.
-Dar ce Dumnezeu,la voi totul se serveste fllambat?
-De obicei,nu,domnule.Dar azi,bucataria e in flacari

3)-Chelner!Am o musca in supa!!!
-Nu strigati asa de tare,domnule,pentru ca o sa vrea si ceilalti.

4)-Chelner,e o musca in ciorba!!
-Da,domnule.Si daca binevoiti sa observati,pentru compensatie aveti si un paianjen pe paine ha

5)Bula.la restaurant.comanda o ciorba de burta.Cand veni chelnerul cu ea,observa ca aceasta isi bagase degetul mare in ciorba.
-Ia-o de aici si adu-mi alta!!
Cand chelnerul veni cu alta portie de ciorba,degetul era iar imersat.De data asta,Bula se infurie:
-Ma,tu esti nebun?Nu se poate sa-mi aduci ciorba fara sa nu-ti bagi degetele alea nespalate in ciorba mea?
-Vai,domnule,nu strigati la mine.Am descarcat ieri niste butoaie de bere si unul mi-a strivit degetul...daca-l tin la caldura,se mai potoleste durerea.
-Si de ce nu-ti tii in...Doamne iarta-ma!!
Nu ma fa sa vorbesc urat,ca si acolo e la caldura?!!
-Pai ,inainte sa ca aduc ciorba,unde credeti ca l-am tinut?


cam atat deocamdata aste sa vad ce scrieti si voi sa nu ma dezamagiti cat mai multe posturi ca sa radem muuuult si bine
rasul este cel mai bun mediacament
Sus In jos
 
Bancuri cu chelneri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Zone :: Bancuri-
Mergi direct la: