Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Snow by Petrisor si Andreea

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Setsuna-sama
Admin
Setsuna-sama


Mesaje : 389
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28
Localizare : in the Hell

Snow by Petrisor si Andreea Empty
MesajSubiect: Snow by Petrisor si Andreea   Snow by Petrisor si Andreea Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 8:19 pm

Cred ca stiti aceasta melodie...sau poate n-o stiti... dar eu o ador!
Este prima melodie in care canta Petrisor Ruge, un scump de baiat, foarte talentat, ce a facut de vreo 2 ori echipa cu Andreea Balan, in emisiunea "Dansez pentru tine". Are o super voce, plus de toate...mai si danseasa. La cat e de talentat....a reprezentat Romania si a luat locul 2, sau 1, nu mai stiu exact.
Melodia pe care o canta cei doi se numeste "Snow".
V-as sugera sa o ascultati, deoarece este minunata.....chiar daca afara nu mai ninge.
Acum....melodia mult dorita....cred:


Astept pareri despre aceasta melodie...pur si simplu minunata.
Atat....bye Bye Bye
Sus In jos
https://joy-star.forumgratuit.ro
Anemmi

Anemmi


Mesaje : 73
Data de inscriere : 13/02/2010

Snow by Petrisor si Andreea Empty
MesajSubiect: Re: Snow by Petrisor si Andreea   Snow by Petrisor si Andreea Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 8:53 pm

Hai sa va spun... Asy stie d emult melodia "Snow" :]]
Asy a ascultat astazi melodia in autobuz dimineata si in pauze la scoala...
Asy a obsedat'o pe colega d ebanca cu melodia aceasta astazi :]]
Si numai ce am ascultat'o acum un minut si ceva, numai ce trecus lka Nane acum =]]
Oricum... melodia e superba, si ador combinatia dintre engleza si romana si vocile.. adevarate minunate :]
Sus In jos
 
Snow by Petrisor si Andreea
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Zone :: Muzica-
Mergi direct la: