Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 [Death Note]Ce ai face daca...?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Anemmi

Anemmi


Mesaje : 73
Data de inscriere : 13/02/2010

[Death Note]Ce ai face daca...? Empty
MesajSubiect: [Death Note]Ce ai face daca...?   [Death Note]Ce ai face daca...? Icon_minitimeMier Feb 24, 2010 6:32 pm

D`oah... nu ma pricep la date despre ceva anume :]] dar voi incerca xD
Deci..se joaca asa...
Userul X: Ce ai face daca...l'ai intalni pe Light pe strada intr'o zii?
User Y: As sari peste el, cerandu'i sa'mi dea un autograf O_O||
Ce ai face daca... [...]

Si urmatorul user raspund ela intrebare, punand alta la randul lui :]
Incep eu...


Q: Ce ai face daca L ti'ar cere ajutorul in legatura cu gasirea si amendarea lui Kira?! somnolenta
Sus In jos
Yori-chan

Yori-chan


Mesaje : 66
Data de inscriere : 12/02/2010

[Death Note]Ce ai face daca...? Empty
MesajSubiect: Re: [Death Note]Ce ai face daca...?   [Death Note]Ce ai face daca...? Icon_minitimeVin Feb 26, 2010 5:39 pm

Pai cred ca las ajuta poate ca imi place Kira dar tot nu mi se pare bine ce a facut deci il voi ajuta pe L
Ce ai face daca lai vedea pe Light la usa ta in pijama cu ursuletul in brate si cu un deget in gura si tiar spune,,Mami mami am facut buba''?
Sus In jos
Setsuna-sama
Admin
Setsuna-sama


Mesaje : 389
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28
Localizare : in the Hell

[Death Note]Ce ai face daca...? Empty
MesajSubiect: Re: [Death Note]Ce ai face daca...?   [Death Note]Ce ai face daca...? Icon_minitimeVin Feb 26, 2010 6:58 pm

Muta acest topic la sectiunea potrivita, adica la "Jocuri"
Iar treaba cu Death Note, poti specifica la titlu....te rog


ca sa nu fac off-topic....L-as bate la fundu' gol. IL DETEST PE LIGHT!!!!
Ce ai face daca te-ai intalni [intlnire, gen cuplu] la un restaurant de fite cu Ryuzaki..sau cum il chema, ca mareu uit...
Sus In jos
https://joy-star.forumgratuit.ro
Yori-chan

Yori-chan


Mesaje : 66
Data de inscriere : 12/02/2010

[Death Note]Ce ai face daca...? Empty
MesajSubiect: Re: [Death Note]Ce ai face daca...?   [Death Note]Ce ai face daca...? Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 5:26 am

Cred ca ma sinucid niciodata nu o sa ma vedetii pe mine lesinata dupa L nici in cele mai adanci cosmaruri ale mele>.<
Ce ai face daca din greseala Ryuk si-ar scapa Death Note-ul si ar ajunge la tine??
Sus In jos
Setsuna-sama
Admin
Setsuna-sama


Mesaje : 389
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28
Localizare : in the Hell

[Death Note]Ce ai face daca...? Empty
MesajSubiect: Re: [Death Note]Ce ai face daca...?   [Death Note]Ce ai face daca...? Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 11:46 am

I l-as da inapoi.....

Ce ai face daca ai aflat ca ti s-ar organiza o nunta, iar mirele ar fi Light?
Sus In jos
https://joy-star.forumgratuit.ro
Yori-chan

Yori-chan


Mesaje : 66
Data de inscriere : 12/02/2010

[Death Note]Ce ai face daca...? Empty
MesajSubiect: Re: [Death Note]Ce ai face daca...?   [Death Note]Ce ai face daca...? Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 10:13 pm

Ma sinucid nu ma casatoresc eu cu Kira nici legata la ochii mai bine imi scriu singura numele in Death Note(ii dragut Light) dar nici nu merita sa ma casatoresc cu el>
Ce ai face daca ai afla ca Light aka Kira ti-a scris numele in Death Note>.<?
Sus In jos
Setsuna-sama
Admin
Setsuna-sama


Mesaje : 389
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28
Localizare : in the Hell

[Death Note]Ce ai face daca...? Empty
MesajSubiect: Re: [Death Note]Ce ai face daca...?   [Death Note]Ce ai face daca...? Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 11:14 pm

as muri ha
asta se intampla daca iti este scris numele acolo, mori

Ce ai face daca ai afla ca Ryuk este fratele tau?
Sus In jos
https://joy-star.forumgratuit.ro
Yori-chan

Yori-chan


Mesaje : 66
Data de inscriere : 12/02/2010

[Death Note]Ce ai face daca...? Empty
MesajSubiect: Re: [Death Note]Ce ai face daca...?   [Death Note]Ce ai face daca...? Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 11:20 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA nu ma opresc din tipat ma dau cu capul de toti peretii sperand sa fie o minciuna si continuand sa tippppp cat pana ragusesc
Ce ai face daca la usa ta ar aparea L si Light ambii avand cate un buchet de trandafiri si cate un inel de logdna deorece fiecare dintre ei ar vrea sa iti propuna sa fii sotia lui?
Sus In jos
Itachi
Admin
Itachi


Mesaje : 152
Data de inscriere : 12/02/2010
Varsta : 26
Localizare : Satul ascuns intre frunze KONOHA

[Death Note]Ce ai face daca...? Empty
MesajSubiect: Re: [Death Note]Ce ai face daca...?   [Death Note]Ce ai face daca...? Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 9:35 am

le-as tranti usa in nas ca nus pe invers =)))))))) ha
yo las valabila intrebarea de mai sus adik:
Ce ai face daca la usa ta ar aparea L si Light ambii avand cate un buchet de trandafiri si cate un inel de logdna deorece fiecare dintre ei ar vrea sa iti propuna sa fii sotia lui?
Sus In jos
Yori-chan

Yori-chan


Mesaje : 66
Data de inscriere : 12/02/2010

[Death Note]Ce ai face daca...? Empty
MesajSubiect: Re: [Death Note]Ce ai face daca...?   [Death Note]Ce ai face daca...? Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 11:29 am

hahaha sa vad ii poftesc inauntru pe ambii si le spun sa se faca comozii dupa care scap apa fiarta (din gresala hahaha) pe ei si apoii le spun ca daca vor sa merga la baie trebuie sa coboare la parter si apoi cand coboara inchid usa si scriu pe ea mam mutat in alata tara
Ce ai face daca ar venii misa mello si near si ar spune ca in paharul pe care til dau tie ii suc dar defapt ar fiii otrava?
Sus In jos
Itachi
Admin
Itachi


Mesaje : 152
Data de inscriere : 12/02/2010
Varsta : 26
Localizare : Satul ascuns intre frunze KONOHA

[Death Note]Ce ai face daca...? Empty
MesajSubiect: Re: [Death Note]Ce ai face daca...?   [Death Note]Ce ai face daca...? Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 1:49 pm

paaaaaaaaaaii....normal daca nu as stii ca e otrava si ar fii doua pers pe cre nu le consc nu as bea nik
daca le cunsc as bea si as muri sau as ajunge cu sechele la spital:D:

ce ai face daca misa mello ar fi pe invers?
Sus In jos
Yori-chan

Yori-chan


Mesaje : 66
Data de inscriere : 12/02/2010

[Death Note]Ce ai face daca...? Empty
MesajSubiect: Re: [Death Note]Ce ai face daca...?   [Death Note]Ce ai face daca...? Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 4:01 pm

Hmmm pai daca misa ar fii pe invers sigur nu mas atinge de ea si de mello nu miar pasa poat sa faca ce vrea cu viata lui
Ce ai face daca Near si light tiar zice ca trebuie sa mergi neaparat la spitalul de nebunii cu eii,dar ei tear mintii doar ca sa te arunce intro prapastie?
Sus In jos
Setsuna-sama
Admin
Setsuna-sama


Mesaje : 389
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28
Localizare : in the Hell

[Death Note]Ce ai face daca...? Empty
MesajSubiect: Re: [Death Note]Ce ai face daca...?   [Death Note]Ce ai face daca...? Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 9:22 am

poi.....avand in vedere ca nu cred nimic din ce zice ei.....doar L love [chiar daca nu se pomeneste nimic de el acum].....le-as tranti usa in nas, dar nu inainte de a le-o spune: "Dargilor, eu nu-s nebuna; nu sunt dusa de val cand tin carnetul [ala al mortii] in mana, dar nu pot spune acelasi lucru si despre voi." . Si ma intorc pe calcaie, plec in camera mea, iar daca mai aud vre-un batut in usa, cred ca m-as alatura lor. Si cand ajungem la prapastie, le pun piedica si caaaad. Frumos nu? flirt

Ce ai face daca ai avea un shinigami? [nush daca am scris bine]
Sus In jos
https://joy-star.forumgratuit.ro
Yori-chan

Yori-chan


Mesaje : 66
Data de inscriere : 12/02/2010

[Death Note]Ce ai face daca...? Empty
MesajSubiect: Re: [Death Note]Ce ai face daca...?   [Death Note]Ce ai face daca...? Icon_minitimeSam Mar 20, 2010 11:19 pm

OMG unul ca si ryuk pai cand il vad prima daata fac infart ,si apoi il pun sa faca temele in locul meu
Ce ai face daca L ar veni si tear saruta pe obraz?
Sus In jos
Setsuna-sama
Admin
Setsuna-sama


Mesaje : 389
Data de inscriere : 21/12/2009
Varsta : 28
Localizare : in the Hell

[Death Note]Ce ai face daca...? Empty
MesajSubiect: Re: [Death Note]Ce ai face daca...?   [Death Note]Ce ai face daca...? Icon_minitimeMar Iun 08, 2010 11:56 pm

ohhh...Vrei sa lesin pe aici?
Cred ca asi sari in sus de fericire...dar pentru ca e un personj anime...nu se poate asa ceva...
deci...ce ai face daca: Ai primi o scrisoara in care ti s-ar spune sa joci in Death Note? [filmul]
Sus In jos
https://joy-star.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





[Death Note]Ce ai face daca...? Empty
MesajSubiect: Re: [Death Note]Ce ai face daca...?   [Death Note]Ce ai face daca...? Icon_minitime

Sus In jos
 
[Death Note]Ce ai face daca...?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Zone :: Jocuri-
Mergi direct la: