Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 About Yuki Eiri

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Anemmi

Anemmi


Mesaje : 73
Data de inscriere : 13/02/2010

About Yuki Eiri Empty
MesajSubiect: About Yuki Eiri   About Yuki Eiri Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 2:17 pm

In acest topic vom pune poze cu romancierul Yuki Eiri si pareri despre el... evident xD

Deci cum spuneam si la informatiile despre animeu: Poate fi caracterizat in doua cuvinte: baiatul perfect. Trecutul lui ascunde o experienta neplacuta si traumatizanta. Incercarea lui de a-si ingropa trecutul este un esec total si realizeaza acest fapt in momentul in care ajunge sa-l cunoasca pe Shuichi. Din acel moment, viata lui capata o alta nuanta.

Dar parerea tuturor conteaza si trebuie sa fie luata in considerare :] voi ce credeti despre el?
_____________________________________________

Parerea mea:

Îl urăsc, îl urăsc, îl urăsc din tot sufleţelul meu pitic ;x
Dar îl ador în acelaşi timp... urăsc faptul că s'a comportat ciudat cu Shuichi la început, pînă cînd chiar şi'a arătat adevăratele sentimente faţă de el şi am început să'l plac :">

Ceva poze :">
About Yuki Eiri Yaoi_Yuki_Eiri_Gravitation_by_Ryuichi1979

About Yuki Eiri Eiri_Yuki_by_Fumik0


Preferata mea ;x
About Yuki Eiri Eiri_Yuki_by_Yuki_Mizu

About Yuki Eiri Yuki-Gravitation-wallpaper-45520417
Am urât episodul când a spus comentariul acela urât de4spre versurile lui Shindo TT.TT
Sus In jos
AyameXx

AyameXx


Mesaje : 28
Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : In a BiZaRrE place

About Yuki Eiri Empty
MesajSubiect: Re: About Yuki Eiri   About Yuki Eiri Icon_minitimeVin Apr 30, 2010 2:14 pm

Eu ador personaju asta.Chiar daca nu mi-a
placut la inceput cum s-a purtat cu Shuici,dar tot
ii dragut si ramane personaju meu preferat


About Yuki Eiri Yuki3

About Yuki Eiri Yuki_Eiri

About Yuki Eiri Yuki2td1
Sus In jos
http://animeaka.3xforum.ro
 
About Yuki Eiri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime :: Gravitation-
Mergi direct la: